روش های زیبایی دندان را بشناسید

10/youdl.ir
روش های زیبایی دندان را بشناسید

روش های زیبایی دندان را بشناسید

امروزه اقدامات زیبایی دندان بسیار رواج دارد و افراد می کوشند تا با روش های جدید دندان های زیبایی داشته باشند .دندانپزشک زیبایی در واقع با ظاهر دندان ها و افزایش زیبایی فرد درگیر است که تاکید بر هنر دندانپزشکی بیشتر از علم دندانپزشکی دیده می شود.

روش های متفاوتی برای زیبایی دندان وجود دارد که در اینجا آنها را معرفی می کنیم تا با آنها آشنا شوید

 

ارتودنسی دندان

برای داشتن زیباترین لبخند باید نسبت طلایی با در نظر گرفتن محدودیت های موجود در دهان هر شخص به درستی رعایت شود. گاهی همین تغییرات کوچک و محدود،لبخندی استثنایی به شما می بخشد.

برای اینجاد این نظم و زیبایی باید از ارتودنسی دندان استفاده نمایید . ارتودنسی خود دارای انواع مختلف مانند ارتودنسی دیمون ، ارتودنسی شفاف ، ارتودنسی متحرک و .. می باشد که با توجه به نیاز افراد و تشخیص پزشک یکی از روش هابرای  شما انتخاب می گردد .

 

لمینت دندان

لمینت دندانیا ونیر سرامیکی که به آن «پرسلن ونیر» نیز گفته می‌شود، شامل یک پوسته نازک سرامیکی (چینی) است که درواقع دو برابر ضخامت یک پوسته تخم‌مرغ قطر دارد. این پوسته‌ها به کمک انواع باندهای رزینی- همان ماده‌ای که باعث چسباندن مواد کامپوزیتی به دندان می‌شود- روی دندان تراش خورده چسبانده می‌شود. استفاده از لمینت دندان باعث ایجادزیبایی دندان به صورت طبیعی شده و این زیبایی به علت انعکاس نور در سطح پرسلن به دندان ایجاد می‌شود؛ در حالی که مینای دندان نور را در سطح عاج باز می‌تاباند.

 

ایمپلنت دندان

دندانپزشک زیبایی در بسیاری از موارد  ممکن است با توجه به نیاز افراد از ایمپلنت دندان استفاده می کند. مواد ایمپلنتی در ترمیم دندان استفاده می شوند و برای جایگزینی دندان های از دست رفته استفاده به کار می روند.برای مثال ممکن است  دندان فرد به دلیل  عصب کشی ناقص عفونی دیوار استخوانی را تخریب شده باشد  که با اجرای ایمپلنت دندان از دست رفته بهبود یافته ونتیجه مثبتی حاصل می گردد.

کارشناسان دندانپزشکی زیبایی معتقدند که لبخند هر فرد می‌تواند تا ۳۰ درصد زیبایی صورت وی را به خود اختصاص دهد. زیبایی لبخند نیازمند زیبایی دندان ها به صورت تقارن و توازن چند جانبه است. به هم ریختگی دندان‌ها مشکل شایعی است که به درجات مختلف در بعضی از افراد دیده می‌شود. به جز ایجاد مشکلات زیبایی ، نا‌مرتب بودن دندان‌ها می‌تواند منجر به بروز مشکلات جدی‌تری مثل عدم توانایی در تمیز کردن دندان‌ها و یا عدم صحیح جویدن غذا گرددروش های دیگری نیز برای زیبایی دندان های شما وجود دارد که می توانید برای اطلاعات بیشتر به مجله آنلاین الهام مگ رجوع نمایید .


نوشته روش های زیبایی دندان را بشناسید اولین بار در سایت تفریحی پویه. پدیدار شد.تصاویر     13 روش زیبا کردن دندان‌ها - شفافwww.shafaf.ir     ۲۱ اکتبر ۲۰۱۲ · اگر مشکلی در ظاهر دندان های شما وجود دارد و می خواهید لبخند زیبایی داشته باشید، باید به یک دندانپزشک ماهر ...     روش های زیبایی دندان را بشناسید - تکنازwww.taknaz.net     امروزه اقدامات زیبایی دندان بسیار رواج دارد و افراد می کوشند تا با روش های جدید دندان های زیبایی داشته باشند دندانپزشک ...     با این ۱۷ روش دندان‌هایی زیبا داشته باشید - فرداwww.fardanews.com     ۵ ژوئیهٔ ۲۰۱۷ · این روش از جمله کم هزینه ترین و آسان ترین روش‌های جراحی زیبایی دندان است که در موارد مختلفی از آن استفاده ...     عوارض ناگوار تراشیدن دندان برای زیبایی | رکناwww.rokna.net     ۲۶ ژوئن ۲۰۱۸ · رکنا: زیبایی های مد شده برای دندان ها عواقب جبران ناپذیری دارد.     زیبایی دندان ها با بلیچینگ خانگی/ راه های سفید کردن دندان در ...www.rokna.net     ۲۱ ژانویهٔ ۲۰۱۸ · رکنا: بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها زیبایی صورت را دو چندان می کند و میتوان با روش های طبیعی در خانه ...     انواع و بهترین روش‌های سفید کردن دندان - جام جم آنلاینjamejamonline.ir     ۱۹ ژوئن ۲۰۱۴ · انواع و بهترین روش‌های سفید کردن دندان ... دندانپزشکان زیبایی، شما را با راه‌های سفید کردن دندان آشنا می‌کنند. ... از دیگر روش‌های تغییر رنگ دندان استفاده از کامپوزیت است. ... تصویر سفید کننده‌های طبیعی دندان را بشناسید ...     درباره ترمیم زیبایی دندان چه میدانید ؟ - آسان طبasanteb.com     لامینیت یکی از روشهای ترمیم زیبایی دندان می باشد که طرفداران خاص خود را دارد . لامینت یک لایه نازک از چینی پخته شده ...     روش های زیبایی دندان را بشناسید - یو دانلودyoudl.ir     روش های زیبایی دندان را بشناسید. امروزه اقدامات زیبایی دندان بسیار رواج دارد و افراد می کوشند تا با روش های جدید دندان های ...     میانبری برای مرتب کردن دندان‌های کج و کوله - YJCwww.yjc.ir     ۸ دسامبر ۲۰۱۵ · دندان‌هایی که تا مدتی پیش فقط با درمان ارتودنسی مداوا می‌شدند امروزه به کمک روش‌های نوین لبخند و زیبایی را ...     جستجوهای مرتبط