مارادونا برگشت پیش همسر سابقش!

16/youdl.ir

دیگو آرماندو مارادونا پس از جدا شدن از نامزدش حالا به سمت همسر سابق و جوانش که از وی ۱ فرزند نیز دارد رفته است.

بازگشت دیگو آرماندو مارادونا به همسر سابقش

چند روز پیش بود که دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در صحبت هایی خبر جدایی اش از روسیو اولیوا، نامزد جوانش را تائید کرد. حالا و طبق گزارش منتشره در رسانه های آرژانتینی، دن دیگو با ورونیکا اوخدا، همسر سابقش و مادر دیگیتو، پسر کوچولویشان آشتی کرده است.

بدین ترتیب زندگی پرجنجال دیگو مارادونا باسورپرایز جدیدی همراه شده است.

برنامه تلویزیونی ایتروسوس در گزارش خود، شایعه آشتی کنان مارادونا با خانم اوخدا را تائید کرده. طبق این گزارش، مارادونا حالا به همسر سابقش و مادر کوچکترین فرزندش بازگشته است.

مارادونا و خانم ورونیکا اوخدا ۸ سال با هم زندگی کردند و دقیقا زمانی که خانم اوخدا باردار بود، دن دیگو او را رها کرد و با روسیو اولیوای جوان نامزد کرد.

مارادونا در کنار پسرش و همسر سابقش ورونیکا اوخدا

9maradonna مارادونا برگشت پیش همسر سابقش!

حالا دیگیتو فرناندو، پسر خانم اوخدا شش ساله است و در طول این سالها، زیاد پدرش را ندیده بود. در طول سالهایی که دیگو مارادونا با روسیو زندگی می کرد، روسیو به مارادونا اجازه نمی داد تا با همسر سابقش و پسرشان دیدار کند و این تبدیل به موضوعی جنجالی در زندگی دن دیگو شده بود. در طول این مدت دیگیتو با بیماریهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد ولی مارادونا به ندرت به او سرمی زد.

اما حالا اینطور به نظر می رسد که مارادونا قصد دارد تا نبودش را برای پسر کوچکش جبران کند. طبق گزارشهای منتشره، ورونیکا و پسرش با دیگو به مکزیک خواهند رفت. مارادونا در حال حاضر هدایت دورادوس مکزیک را برعهده دارد و به زودی همسر سابقش و دیگیتو نیز در مکزیک به او ملحق خواهند شد.

خود مارادونا دراین رابطه گفته :« ورونیکا باید اینجا در آرژانتین بماند و مراقب دیگیتو باشد تا روند درمان او به خوبی طی شود. ولی اینطور نیست که دیگیتو تا یک ماه و نیم دیگر پدرش را نبیند؟ ممکن است ورونیکا، پسرم و فیزیوتراپش را به مکزیک ببرم.»

The post مارادونا برگشت پیش همسر سابقش! appeared first on سایت سرگرمی و تفریحی پونک.تصاویر     مارادونا برگشت پیش همسر سابقش! - سایت سرگرمی و تفریحی ...www.poonak.org     ۳۱ ژانویهٔ ۲۰۱۹ · دیگو آرماندو مارادونا پس از جدا شدن از نامزدش حالا به سمت همسر سابق و جوانش که از وی 1 فرزند نیز دارد رفته ...     مارادونا و شکایت از همسر سابقش :: ورزش سهwww.varzesh3.com     ۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ · دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، از دختر و همسر سابقش به جرم سرقت اموالش شکایت و برای آنها ...     مارادونا و جدایی از نامزد کنونی اش و بازگشت به نامزد سابقش ...barcanews.org     ۳۱ ژوئیهٔ ۲۰۱۳ · لاازم به ذکر است که دختران مارادونا و همسر سابق او(مادر دو دخترش) رابطه خوبی با روسیو داشتند ولی با ...     حمله مارادونا به داماد سابقش: آگوئرو یک آشغال است!www.dana.ir     ۳۱ اکتبر ۲۰۱۳ · دختر دیگو آرماندو مارادونا، همسر سرخیو آگوئرو بود که در ژانویه از هم جدا شدند و پسر 4 ساله شان پیش مادرش در بوئنوس آیرس زندگی می کند.و آگوئرو ... در نبرد، دیگرراه برگشت وجود ندارد.» مارادونا ...     آشتی کردن مارادونا با همسر سابقش پس از خیانت نامزد جوانش! عکس ...khabarfarsi.com     ۲۵ ژانویهٔ ۲۰۱۹ · چند روز پیش بود که دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین در صحبت هایی خبر جدایی اش از روسیو ...     سایت سرگرمی و تفریحی پونک - Browse the Latest Snapshotglobalwarming7.rssing.com     ... اولیوا، نامزد جوانش را […] The post مارادونا برگشت پیش همسر سابقش! appeared first on سایت سرگرمی و تفریحی پونک.     زندگی خصوصی اسطوره فوتبال آرژانتین، دیه گو مارادونا - برترینهاwww.bartarinha.ir     ۳ دسامبر ۲۰۱۶ · تصویر دیه گو مارادونا، همسر و یکی از فرزندانش در جام جهانی ۲۰۰۶ .... سال گذشته بود که مارداونا، همسر سابقش را به دستبرد به حساب بانکیش ... مارادونا چند سال پیش با ورونیکا ادوجا ازدواج کرد.     مارادونا برگشت پیش همسر سابقش! - پرستار سالمند | پرستار ...ww.mobincoo.com     فوریه 2019 · ژانویه 2019 · دسامبر 2018 · نوامبر 2018 · اکتبر 2018 · سپتامبر 2018 · آگوست 2018 · جولای 2018 · ژانویه ...     مارادونا: 12 سال پیش اعتیاد را ترک کردم - خبرآنلاینwww.khabaronline.ir     ۱۷ اوت ۲۰۱۵ · دیگو آرماندو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین با انتشار یک ... مارادونا: 12 سال پیش اعتیاد را ترک کردم ... بخش پاياني صحبت‌هاي دن‌ديگو اشاره داشت به شكايتش از همسر سابقش كه مادر دو دخترش نيز هست. .... زیدان برگشت، رئال برد ...     جستجوهای مرتبط