عبدی: در دوره شاه حکومت اسلامی نبود، ولی مردم متشرع و اخلاقی بودند/ نماینده اصلاح طلب: اقتصاد کشور در لبه پرتگاه است، به دولت نمره ۱۴ می‌دهم!

5122/youdl.ir
جریان سیاسی خاص که پیشنهاد جدایی دین از سیاست را مطرح می‌کند، همان جماعتی است که ایستادگی در مقابل باج‌خواهی دشمنان بیرونی و مخصوصاً آمریکا را «تنش‌آفرینی»! و دفاع از منافع ملی و عزت مردم را «تندروی»!

تصاویر     عبدی: در دوره شاه حکومت اسلامی نبود، ولی مردم متشرع و اخلاقی بودندwww.mashreghnews.ir     ۱۳ فوریهٔ ۲۰۱۹ · نماینده اصلاح طلب: اقتصاد کشور در لبه پرتگاه است، به دولت نمره ۱۴ می‌دهم! ... درصورتی که نتیجه با قطعیت اعلام شده است ولی باتوجه به تمام شرایط به عملکرد آقای روحانی نمره ۱۴ می‌دهم».     عبدی: در دوره شاه حکومت اسلامی نبود، ولی مردم متشرع و اخلاقی ...khabarfarsi.com     ۱۳ فوریهٔ ۲۰۱۹ · عبدی: در دوره شاه حکومت اسلامی نبود، ولی مردم متشرع و اخلاقی ... بود: لایحه جامع انتخابات از سوی دولت، لایحه ای است که به شکل .... قاسم میرزایی نیکو، نماینده ی اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی ...     در دوره شاه حکومت اسلامی نبود، ولی مردم متشرع و اخلاقی بودند ...youdl.ir     ... ،-ولی-مردم-متشرع-و-اخلاقی-بودند/-نماینده-اصلاح-طلب:-اقتصاد-کشور-در-لبه- پرتگاه-است،-به-دولت-نمره-۱۴-می‌دهم!/youdl.ir.     ایران و چشم‌انداز ۹۷؛ چگونه سالی در پیش است؟ - BBC News فارسیwww.bbc.com     ۴ آوریل ۲۰۱۸ · هر چند که این اولین بار نبود که اعتراضات خیابانی در ایران شکل ... عباس عبدی، کارشناس و تحلیلگر مسایل ایران، تحولات ... رخ داد و آن، اینکه حکومت و ساختار سیاسی دیگر قادر به کنترل مردم ... اقتصاد ایران در سال ۹۷ چگونه خواهد بود؟     چهل سال و سرانجام وعده‌های اقتصادی انقلاب - BBC News فارسیwww.bbc.com     ۱ فوریهٔ ۲۰۱۹ · موافقان و مخالفان جمهوری اسلامی ارزیابی‌های متفاوتی از ... همچنان محل اختلاف نظر است اما انقلاب اسلامی به سقوط حکومتی منجر شد ... و رساندن ایران به صف کشورهای پیشرفته جهان بود بی‌آنکه به ...     جستجوهای مرتبط