افزودن صفت Title به منوهای وردپرس

60654/youdl.ir

صفت عنوان به شما اجازه می دهد که اطلاعات بیشتری در مورد یک لینک داشته باشید. صفت عنوان مانند متن راهنما، وقتی که ماوس روی لینک حرکت می کند، عمل می کند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه صفت عنوان را به منوی وردپرس اضافه کنید.

 

چرا از صفت عنوان در منوها استفاده میکنیم؟

صفت عنوان مانند صفت HTML میتواند به هر عنصری اضافه شود. اما معمولاً برای لینکها و تصاویر استفاده می شود. به طور معمول مرورگرهای وب صفت عنوان را نمایش می دهند. در وردپرس نسخه 4.2 صفت عنوان حذف شده، ولی شما به راحتی میتوانید آنرا اضافه کنید.

 

اضافه کردن صفت عنوان در منوی وردپرس

  • در ابتدا از منوی نمایش، فهرستها رو انتخاب کنید.
  • سپس از گوشه سمت چپ بالا، وارد تنظیمات صفحه شوید.
  • در قسمت نمایش خصوصیات پیشرفته فهرست، صفت عنوان را انتخاب نمایید.

افزودن صفت Title به منوهای وردپرس

در قسمت نام فهرست، نام فهرست جدید را وارد نمایید. سپس ساخت فهرست را کلیک کنید.

در ستون سمت راست، یک برگه نمونه ایجاد کرده و آنرا به فهرست اضافه کنید.

سپس مانند تصویر زیر، صفت عنوان را وارد کنید.

افزودن صفت Title به منوهای وردپرس

سپس ذخیره فهرست را کلیک کنید.

مدیریت جایگاه ها را از قسمت بالای سمت راست انتخاب کرده.

سپس از فهرست بالایی، فهرست ساخته شده را انتخاب نمایید. در نهایت، ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

از قسمت مدیریت با پیش نمایش زنده، صفت عنوان ساخته شده را مشاهده نمایید.

افزودن صفت Title به منوهای وردپرس

موفق باشید.

نوشته افزودن صفت Title به منوهای وردپرس اولین بار در بیست اسکریپت. پدیدار شد.افزودن صفت Title به منوهای وردپرس - میهن وردپرسmihanwp.com     ۱۴ ژانویهٔ ۲۰۱۷ · صفت عنوان به شما اجازه می دهد که اطلاعات بیشتری در مورد یک لینک داشته باشید. صفت عنوان مانند متن ...     افزودن صفت عنوان به فهرست ها - میهن وردپرسmihanwp.com     افزودن صفت Title به منوهای وردپرس. صفت عنوان به شما اجازه می دهد که اطلاعات بیشتری در مورد یک لینک داشته باشید. صفت ...     چگونه صفت عنوان(تایتل)به وردپرس اضافه کنیم؟ - وبمستر 98webmaster98.com     ۱۳ ژوئیهٔ ۲۰۱۷ · نحوه افزودن صفت تایتل(عنوان) به منو های وردپرس. – امروزه همه مرورگر ها از تایتل عنوان پشتیبانی میکنند.     تصاویر     صفت فهرست ها در وردپرس و نمایش آنها به صورت یک راهنما برای ...hamyarwp.com     ۲ فوریهٔ ۲۰۱۷ · با سلام خدمت دوستداران وردپرس؛ بدون شک ساخت فهرست ها در طراحی یک سایت نقش مهمی دارد و طراحی منو ها ...     آموزش ساخت فهرست در وردپرس و تغییر منو ها در وردپرس - میزبان فاmizbanfa.net     رتبه‌بندی ۴٫۳ (۳۴) ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۷ · باشه را با عنوان فهرست یا منو در وردپرس می‌شناسیم. ... نحوه اضافه کردن منو جدید در فهرست وردپرس ... انتخاب اونها و کلیک روی دکمه افزودن به فهرست به منوی من که در سمت ... صفت عنوان: همونطور که در زبان HTML یاد گرفتیم تا برای هر ...     افزودن صفت Title به منوهای وردپرس - یو دانلودyoudl.ir     صفت عنوان به شما اجازه می دهد که اطلاعات بیشتری در مورد یک لینک داشته باشید. صفت عنوان مانند متن راهنما، وقتی که ماوس ...     چگونه یک ویژگی عنوان در منوهای وردپرس اضافه کنیم BlogPasCherfa.blogpascher.com     چگونه می توان یک ویژگی عنوان را در منوهای وردپرس اضافه کرد. بلر Jersyer ... چرا از صفت title در منوها استفاده می شود؟ خصیصه عنوان ... وردپرس عنوان ویژگی را برای افزودن یک لینک متنی در نسخه 4.2 حذف کرد.     آموزش استفاده از فهرست ها در وردپرس - مسترکدmrcode.ir     ۲۳ ژانویهٔ ۲۰۱۵ · افزودن آیتم های جدید به منو در وردپرس ... که در بخش “صفت عنوان” وارد کنید به عنوان title تگ a در نظر ...     بهینه سازی تصاویر | تگ alt | تگ title | سایتی نو |siteeno.com     رتبه‌بندی ۴٫۵ · مرور توسط نرگس پارسا۱۶ سپتامبر ۲۰۱۷ · ... با تگ alt و title. آموزش, آموزش سئو شماره : 2540 نرگس پارسا ... نحوه افزودن تگ Alt به تصاویر وردپرس. در وردپرس ... در اینجا نحوه افزودن صفت عنوان به تصاویرتان در وردپرس را نشان میدهیم.     جستجوهای مرتبط