طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد

61150/youdl.ir

اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است.

با وجود آن که در حال حاضر به هیچ عنوان نمی‌توان صحت این اطلاعات را تایید کرد، سایت فون آرنا یک رندر کامپیوتری را بر اساس طرحی احتمالی این گوشی طراحی کرده است. (تصویر بالا).

بر اساس این رندر، جلوی دستگاه شباهت زیادی به گلکسی اس 10 پلاس دارد و می‌توان دوربین دوگانه سلفی را در سمت راست مشاهده کرد. به احتمال زیاد و مانند گوگل پیکسل 3، یکی از این دوربین‌ها دارای لنز واید بوده و دیگری نیز عملکرد عادی خواهد داشت.

گوگل پیکسل 4 ایکس ال

همچنین ۲ بلندگو یکی در بالا و دیگری در پایین نمایشگر این طرح احتمالی از گوگل پیکسل 4 ایکس ال دیده می‌شوند. به طور کلی، به جز عدم حضور حفره قطره‌ای شکل، ظاهر این گوشی شباهت زیادی به نسل فعلی آیفون‌ها دارد. در این طرح اشاره‌ای به محل قرارگیری حسگر اثر انگشت نشده و باید دید که گوگل از یک حسگر اثر انگشت درون صفحه نمایش استفاده خواهد کرد یا باید منتظر آن در پشت دستگاه باشیم.

در حالی که تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند به سمت دوربین‌های سه گانه حرکت می‌کنند، ظاهرا گوگل قصد دارد در پیکسل 4 ایکس ال از دوربین دوگانه استفاده کند. می‌توان انتظار داشت که در زمان عرضه این گوشی مجهز به ویژگی خاصی باشد که امکان انتخاب کاربر میان لنز واید و استاندارد را فراهم می‌کند.

انتظار می‌رود گوگل پیکسل 4 طی رویدادی در پاییز سال آینده به طور رسمی معرفی شد.

The post طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد appeared first on دیجیاتو.طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد - دیجیاتوdigiato.com     ۲۴ دسامبر ۲۰۱۰ · اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است. با وجود آن که در ...     طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد | تی نیوزtnews.ir     ۶ روز پیش · اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است. با وجود آن که در ...     گوگل پیکسل 4 ایکس ال چه شکلی است؟ - سلام نوsalameno.ir     ۶ روز پیش · اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است.     مجله بازار98: طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد + ...www.bourse98.com     ۶ روز پیش · فصل اقتصاد – اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است.     طراحی گوگل پیکسل 4 ایکس ال فاش شد - زومیتwww.zoomit.ir     ۵ روز پیش · طراحی گوگل پیکسل 4 ایکس ال فاش شد ... باوجودی که در طراحی به‌نمایش گذاشته‌شده، این موضوع مشخص ...     ترنجی | احتمالا پیکسل ۴ ایکس ال با دو دوربین دوگانه به همراه ...toranji.ir     ۵ روز پیش · اولین رندر گوگل پیکسل ۴ ایکس ال لو رفته و بر اساس آن رندری طراحی شده که بالاتر می بینید. این محصول ...     تصاویر     آخرین خبر | طراحی گوگل پیکسل 4 لو رفتakharinkhabar.ir     ۶ روز پیش · در تصویر لو رفته‌ای که به گوگل پیکسل ۴ یا پیکسل ۴ ایکس ال منتسب است، صفحه نمایشی حفره‌دار دیده ...     Google Pixel 4 XL اولین طرح احتمالی از ظاهر پیکسل 4 ایکس ال ...www.gsm.ir     ۵ روز پیش · اولین طرح احتمالی از ظاهر پیکسل 4 ایکس ال لو رفت ... 4 ایکس ال را منتشر کرد و از روی آن رندری سه بعدی ساخته شد تا ... مانده، اما ظاهرا اولین طراحی دو بعدی از وارث گوگل پیکسل 3 ایکس ال لو ...     طراحی احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال مشخص شد - یو دانلودyoudl.ir     اطلاعات جدیدی از طرح احتمالی گوگل پیکسل 4 ایکس ال در سطح اینترنت منتشر شده است. با وجود آن که در حال حاضر به هیچ ...