احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج

61624/youdl.ir

احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج

اسکات دریکسون با انتشار توییتی شایعات مربوط به حضور این شخصیت را قوت بخشید.

مدتی قبل بود که سی رابرت کرگیل به عنوان فیلمنامه‌نویس قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی «دکتر استرنج» (Doctor Strange 2) انتخاب شد. حال طبق خبری که به تازگی منتشر شده ممکن است شاهد حضور شخصیت نیمور در دنباله این فیلم باشیم. اسکات دریکسون، کارگردان قسمت اول این فیلم که کارگردانی قسمت دوم را نیز برعهده دارد مدتی قبل تصویری از جلد شماره اول کامیک Fear Itself: The Deep در صفحه توییتر خود منتشر کرد که در آن شاهد شخصیت دکتر استرنج و نیمور ساب مارینر بودیم. البته وی پس از مدت کوتاهی این تصویر را از صفحه توییتر خود پاک کرد. بسیاری بر این باورند که دریکسون با این اقدام قصد داشته به احتمال حضور این شخصیت در این فیلم اشاره کند و برخی دیگر نیز بر این باورند که این توییت منظور خاصی ندارد و تنها به دلیل اینکه سوءتفاهمی پیش نیاید این توییت را پاک کرده است.

فعلا وضعیت حق ساخت فیلمی بر اساس شخصیت نیمور در هاله‌ای از ابهام قرار دارد؛ برخی معتقدند که حق ساخت این شخصیت در دستان کمپانی یونیورسال بوده و برخی دیگر نیز بر این باورند که یونیورسال حق ساخت را به مارول پس داده است. بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، بندیکت ونگ بازیگر نقش ونگ، ریچل مک‌ادامز بازیگر نقش کریستین پالمر و چویتل اجیوفور بازیگر نقش کارل موردو از جمله بازیگرانی هستند که به قسمت دوم «دکتر استرنج» باز می‌گردند. در گذشته کرگیل تایید کرد که شخصیت نایتمر (Nightmare) قرار است آنتاگونیست اصلی و شخصیت شرور فیلم باشد.  انتظار می‌رود تا قسمت دوم در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) به‌روی پرده های سینما برود.

نویسنده: مانی شکیبایی

نوشته احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج اولین بار در دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم پدیدار شد.احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنجwww.film2movie.ws     ۵ روز پیش · احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج. اسکات دریکسون با انتشار توییتی شایعات ...     احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنجwww.film2movie.ws     ۵ روز پیش · احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج - دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم ...     تصاویر     احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنجfilm133.rozblog.com     ۴ روز پیش · مدتی قبل بود که سی رابرت کرگیل به عنوان فیلمنامه‌نویس قسمت دوم فیلم ابرقهرمانی «دکتر استرنج» ...     احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج - یو دانلودyoudl.ir     احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج. اسکات دریکسون با انتشار توییتی شایعات مربوط به حضور این ...     توئیت جالبی از اسکات دریکسون کارگردان دکتر استرنج که ...www.instagram.com     ۶ روز پیش · اسکات دریکسون کارگردان دکتر استرنج و قسمت دوم دکتر ... کرد و احتمال حضور کوتاه نیمور در این فیلم و فیلمهای اختصاصی از ... (بی خیال مقایسه این شخصیت با آکوامن بشید که خیلی با هم ...     اطلاعاتی جدید در رابطه با فیلم Doctor Strange 2 منتشر شدblaxup.info     ۶ روز پیش · اما حال اخباری منتشر شده که گویای این است که در قسمت دوم دکتر استرنج شاهد حضور شخصیت نیمور نیز خواهیم بود. ... احتمال حضور شخصیت نیمور در فیلم Doctor Strange 2 اشاره داشته است، ...     دانلود فیلم The Factory 2018 - فیلم مکfilmmak.epizy.com     ۴ روز پیش · ... احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج · گزارش باکس‌ آفیس هفته اخیر و صدرنشینی ...     Doctor Strange | دانلود آهنگ دانلود فیلمvidamusicfilm.ir     ۲۹ ژانویهٔ ۲۰۱۹ · احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج اسکات دریکسون با انتشار توییتی شایعات ...     وست دل | مارولwww.westdl.ir     احتمال حضور شخصیت نیمور در قسمت دوم دکتر استرنج اسکات دریکسون با انتشار توییتی شایعات مربوط به حضور این ...