خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس)

9/youdl.ir

خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس)

 

خلال دندان ها یکی از بزرگترین معضلات هستند که استفاده از آنها باعث خارج کردن تکه غذاهای گیرکرده در میان دندان ها و در مقابل باعث فاصله افتادن در میان دندان ها می شود که تاثیر منفی آن قابل ملاحضه تر از تاثیر مثبت آن می باشد.

 

از این رو بیشتر توصیه می شود تا بجای استفاده از خلال دندان های چوبی از خلال دندان های نخی که باریک تر و مقاوم تر هستند استفاده کنید که این گونه بسیار راحت تر خواهید بود. به گزارش ایران ناز اخیرا از قرار معلوم اتفاقی دردناک برای یک مرد 29 ساله چینی رخ داد که خوشبختانه با خوش شانسی تمام زنده ماند و توانست جان سالم بدر ببرد.

 

خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس)

 

مرد جوان 29 ساله ای که تنها با نام خانوادگی اش ” ژو ” شناخته شده است، از حدود 4 سال گذشته مبتلا به برخی بیماری ها و ضعف ها از جمله التهاب ریه و تب بالا شد و در طی این 4 سال به میزان 30 هزار دلار برای مراقبت های پزشکی هزینه نمود و اما پزشکان موفق به درمان وی نشده بودند.

 

برخی از پزشکان بر این باور بودند که وی مبتلا به سپتیسمی است و برخی دیگر بر این باور بودند که وی مبتلا به لوسمی است.اما در طی عمل جراحی اخیر پزشکان متوجه شدند که علت مشکلات سلامتی این مرد جوان تنها یک خلال دندان 6 سانتی متری بوده است که در دهلیز سمت راست قلب آقای ژو گیر افتاده بود که این خلال دندان چوبی به مدت چیزی نزدیک به 4 سال سلامتی را از وی گرفته بود!

 

با این وجود آقای ژو به خاطر آورد که در هنگام نوشیدن مایعات در کنار غذا همیشه خلال دندان را در لیوان می انداخت و گویی به همین دلیل خلال دندان را بدون آنکه خودش اطلاعی داشته باشد می بلعد. این اولین و آخرین اشتباه وی نیست چرا که یکبار دیگر نیز در گذشته این مشکل را تجربه کرده بود و دندان پزشک موفق به خارج کردن آن از گلویش گردیده بود.

The post خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس) appeared first on ایران ناز.تصاویر     خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس) - ایران نازwww.irannaz.com     خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد عکس خلال دندان ها یکی از بزرگترین معضلات هستند که استفاده از آنها باعث خارج ...     خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس) - هفت روز خبر ...khabarfarsi.com     ۶ فوریهٔ ۲۰۱۹ · خارج کردن خلال دندان خورده شده از قلب این مرد (عکس) ... مسلحانه خارج شود و منشور سازمان را تغییر بدهد.     خارج کردن خلال دندان از قلب جوان چینی - عصرایرانwww.asriran.com     جراحان یک خلال دندان ۲.۴ اینچی (۶ سانتی متری) را در دهلیز این مرد جوان پیدا کردند. ... چوبی از راه دریچه هوا و سوراخ کردن دیواره ریه سمت راست بیمار وارد قلب او شده است. ... خارج کردن خلال دندان از قلب جوان چینی.